MÖBLER / Bord / Soffbord 15307041
nr 1530 7041
Soffbord
Johannes Andersen, Trensum, ej signerad, Teak och teakfanér. Skiva med svängd form. Bredd: 155. Cm. Bredd: 72. Cm, höjd: 39 cm
Kondition: slitage, skador, missfärgningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:32:40
24/3 20:13:48
1.000 kr
27/3 19:16:12